Mobil

1 Milyon Kişi Oppo Find N Almak İçin Sıraya Girdi

Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonu Oppo Find N, 15 Aralık’ta tanıtıldı ve telefonun satışa sunulan birinci partisi anında tükendi. Katlanabilir aygıta olan talep o kadar yüksek ki, marka siparişlere yetişemiyor. Yaklaşık olarak 1 milyon kişi, katlanabilir telefonu satın almak için kayıt yaptırmış durumda ve bu nedenle Oppo, tedarik sıkıntılarıyla karşı karşıya kaldı.

GSM Arena’nın haberine nazaran, Oppo Çin Lideri Liu Bobbee, katlanabilir akıllı telefona olan yüksek talebin ana nedeninin yaklaşık olarak 1.200 ila 1.400 dolar bandındaki cazip satış fiyatının yanı sıra, katlanabilir telefonun kompat tasarımı ve iç ekrandaki neredeyse görünmez olan kat yeri olduğunu söz etti.

Çin’deki akıllı telefon rezervasyonları, başka ülkelerdekinden farklı çalışıyor. Kullanıcılar stok geldiğinde bilgi almak için e-postalarıyla kaydoluyorlar. Münasebetiyle bu, bir milyon kullanıcının aslında katlanabilir telefonu kesin olarak satın almayacağı, lakin satın almayı düşündüğü manasına geliyor.

Yeniden de bu, Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonuna çok bir talebin olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Lakin ne yazık ki Oppo Find N, Çin pazarı dışında satışa sunulmayacak. Bu nedenle Oppo’nun yakın gelecekte global pazar için farklı bir katlanabilir telefon modelini duyurması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu