Mobil

120W Şarj Takviyeli Xiaomi 11i Hypercharge Duyuruldu

Xiaomi, Xiaomi 11i serisini Ocak 2022 tarihinde Hindistan’da piyasaya süreceğini duyururken bu seriden 120W şarj dayanaklı Xiaomi 11i Hypercharge da ortaya çıktı. Bu aygıtı yalnızca Hindistan’ın en süratlisi olmakla bırakmayıp birinci 100W üstü şarj olabilen birinci akıllı telefonu da yapıyor. Xiaomi, 120W şarj teknolojisine HyperCharge ismini veriyor ve akıllı telefon bataryasının yalnızca 15 dakikada yüzde 100 şarj olacağının altını çiziyor.

Xiaomi, önümüzdeki ay Hindistan’da kaç akıllı telefon duyuracağını açıklamadı fakat paylaştığı poster bize serinin renk seçeneklerini gösterirken ortalanmış delikli ekranların varlığını da doğruluyor.

Şirket, yarından itibaren Xiaomi 11i Serisi hakkında daha fazla detay açıklayacağına kelam verdi. Hintli e-ticaret devi Flipkart ise aygıtların 120Hz ekranlara sahip olacağını ve MediaTek’in amiral gemisi çipinden gücünü lacağını şimdiden doğrulamış durumda.

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonları hakkında daha fazla detay beklerken, evvelki söylentiler Redmi Note 11 Pro+ modelinin Hindistan’da Xiaomi 11i Hypercharge olarak piyasaya sürüleceğini sav etmişti.

Başka taraftan Xiaomi 12 serisi çıkış tarihi de aşikâr oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu