Mobil

2021’de 10 Milyon Samsung Galaxy S20 FE Satıldı

Dün sizlerle 2021 yılında, Samsung’un katlanabilir akıllı telefon satışlarının 2020’dekine kıyasla 4 kat arttığı haberini paylaşmıştık. Artık de Güney Koreli tüketici elektroniği üreticisinin 2021 yılı içerisindeki Samsung Galaxy S20 FE satış sayıları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20 FE, Samsung’un yakın vakitte paylaşılan resmi açıklamasından da anlaşılacağı üzere tüketiciler ortasında gerçek bir hit olduğunu kanıtladı. GSM Arena’nın paylaştığı habere göre Güney Koreli teknoloji devi, 2020’nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesinden bu yana, 10 milyondan fazla Galaxy S20 FE (LTE ve 5G modelleri bir arada) sattığını doğruladı. Bu sayı, onu geçen yılın en çok satan Galaxy akıllı telefonlarından biri yapıyor.

ABD’li GSM operatörlerinden gelen geçmiş raporlar, Samsung Galaxy S20 FE’nin piyasaya sürüldükten sonra tüketicinin ilgisini çeken en tanınan aygıtlardan biri olduğunu doğruladı. Bununla birlikte yaz aylarında, raporlar Samsung’un amiral gemisi Galaxy S21 serisinin toplamda 13,5 milyon satışa ulaştığını kestirim ediyordu. Yeni duyurulan Samsung Galaxy S21 FE’nin selefinin muvaffakiyetini yakalayıp yakalayamayacağını ise vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu