Sosyal Medya

2021’de Instagram’da En Çok Beğeni Alan 10 Fotoğraf

2021 yılını arkamızda bırakıp 2022 yılına geçiş yapmamıza sadece iki gün kalmışken, 2021 yılına dair derlemelerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 2021’in en tanınan internet siteleri, en çok beğeni alan Tweet’leri ve YouTube Türkiye’de paylaşılan en uygun görüntüleri ve dahasını paylaştıktan sonra bu sefer, 2021 yılının en fazla beğeni toplayan Instagram gönderilerini bir ortaya getirdik.

Birçok insanın gününün büyük bir kısmını ayırdığı fotoğraf paylaşım platformu Instagram’da 2021 yılının en fazla beğenilen fotoğrafları, kestirim edilebileceği üzere dünyanın en ünlü isimlerinin fotoğrafları ve görüntüleriydi. Ancak listede sırf ünlü isimler değil, viral olan bir isim de yer aldı. Gelin, bu yıl Instagram’da en fazla beğenilen fotoğraflara bakalım.

2021’de Instagram’da en çok beğenilen fotoğraflar:

10 – Cristiano Ronaldo

()

Yıllar sonra Manchester United’a dönüş yapan Ronaldo, kırmızı formayla çıktığı birinci maçın akabinde bu fotoğrafları paylaştı.

9 – Mermaid Montana

()

Bu yılın en büyük sürprizi, bu listenin tersine sırf 923 bin takipçisi olan Mermaid Montana oldu. Kendisinin Blue Zoo’daki bir kızla olan bu görüntüsü, 20 milyondan fazla beğeni topladı.

8 – Lionel Messi

()

Büyük tartışmaların akabinde Lionel Messi, en sonunda Barcelona’dan ayrıldığını bu fotoğraflarla duyurdu.

7 – Lionel Messi

()

Bu yıl peş peşe iki fotoğrafla listede olan Messi, bu fotoğrafında Arjantin ile kazandıkları Copa America kupasıyla poz verdi.

6 – Billie Eilish

()

Müzik bölümünün en süratli yükselen isimlerinden Billie Eilish’in Vogue için verdiği bu poz, bu yılın en beğenilenleri ortasındaydı.

5 – Lionel Messi

()

Barcelona’dan ayrılan Lionel Messi, Paris Saint Germain formasıyla birinci kere poz verdi.

4 – Billie Eilish

()

Billie Eilish, bu fotoğrafla birlikte sarı saçlarını birinci kere gösterince Instagram’ın gündemi oldu.

3 – Kylie Jenner

()

Dünyanın en ünlü modellerinden Kylie Jenner, ikinci hamileliğini kutladığı görüntüyle bu yılın en beğenilen 3. gönderisi pozisyonuna yerleşti.

2 – Ariana Grande

()

Dalton Gomez ile evlenen Ariana Grande’nin evlilik fotoğrafları, bu yılın en beğenilen ikinci gönderisi oldu.

1 – Cristiano Ronaldo

()

Cristiano Ronaldo, eşi Georgina Rodriguez ile birlikte ikiz beklediklerini duyurdu. Bu fotoğraf, 32 milyondan fazla beğeni aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu