Teknoloji

2022’de Gelecek olan tüm yeni SUV’lar ve Crossover’lar! Dev Galeri!

Beşerler evvelce Station vagonu daha çok severlerdi. Lakin dünya araba bölümünde geriye kalan vakitte oldukça ilerledi ve bunun yerine beşerler artık Crossover’lara ve SUV’lara âşık oldu. 2022 yılında gelecek olan SUV ve Crossover’ların dev galerisi ile karşınızdayız.

2022 Bentley Bentayga S

4.0 litrelik çift turbo V8’den güç alan Bentley Bentayga‘nın gereğinden fazla güce sahip olduğunu düşünebilirsiniz ve o denli de lakin varlıklı alıcılar bundan daha sportif bir otomobil arıyor. İngiliz markası, 2022 model yılı için, alıştığımız tıpkı 542 beygir gücüyle ve uzun lüks aracın kullanım biçiminde güzelleştirmelerle Bentayga S‘yi piyasaya sürüyor.

Bu, %15 daha sert süspansiyon ile birlikte Bentley’in Dynamic Ride faal devrilme önleyici denetimi ile elde edilecek.

Egzoz da daha sağlam bir ses için yine geliştirildi. 219.800 $ katiyen ucuz değil, lakin sürüşü eğlenceli bir araçta daha lüks olarak tadını çıkarmak isterseniz mutlaka düşünmeye paha.

2022 Acura MDX Tip S

Sürüşü heyecan verici birinci sınıf bir SUV seviyorsanız, Acura‘nın karşılığı MDX Type S halinde olacaktır. Full paketli modelin fiyatı 70.000 doların üzerinde, lakin katiyetle paranızın karşılığını ziyadesiyle alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu