İnternet

2022’de HBO Max’e Gelecek Dizi ve Sinemalar Duyuruldu

Dünya çapında pek çok ülkede Netflix ve Amazon Prime Video’nun rakibi olarak görülen HBO Max’in 2022 yılında ülkemize geleceği katılaşmıştı. Warner Bros’un HBO Max ile mutabakatının akabinde 2022 yılının HBO Max için epey dolu geçeceği esasen biliniyordu.

HBO Max’in bugün resmi YouTube kanalından yayınlanan görüntüde ise 2022 yılında platforma ekleneceği mutlaklaşan dizi ve sinemaların tamamı gösterildi.

İşte 2022’de HBO Max’e eklenecek dizi ve sinemalar;

Yayınlanan fragmanda beyin yakan seri Westworld’ün yeni dönemi ve Barry’nin yeni dönemine ek olarak The Glided Age, Game of Thrones kozmosunun geçmişine gideceğimiz House of The Dragons ve Time Traveller’s Wife üzere pek çok merakla beklenen içeriğe de yer verildi. Platformda ayrıyeten bir periyoda damga vuran The Gossip Girl ve Pretty Little Liars’ın da yeni kısımlarının yayınlanacağı açıklanmış oldu.

Yayınlanacak sinemalarda ise 2021 yılında vizyona giren Süratli ve Öfkeli 9 ve Free Guy üzere sinemaların de olduğunu fragmanda görüyoruz. Bu sinemalara ek olarak Warner Bros. ile olan muahedesinin “meyveleri” olan Father of The Bribe, Kimi, The Fallout ve Moonshot üzere dikkat çekecek üretimleri da 2022 yılı içinde platformda görebileceğiz.

2022 yılı içinde ülkemizde yayın hayatına başlayacak olan HBO Max’in tam olarak hangi tarihte kullanıma sunulacağı hakkında şimdi net bir bilgi yok. Lakin şayet şimdiden bir hesap oluşturmak isterseniz burada bulunan haberimize göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu