Teknoloji

2022’nin en havalı sedan modelleri bunlar! Dev galeri!

Dev Galeri ile karşınızdayız. Bu galerimizde sizlere gelecek yılın en havalı Sedan arabalarını detaylı olarak aktarıyoruz.

Sedanlar ölmedi. Ve merak etmeyin, yakın vakitte da ölmeyecek. Geçişler bu vakte kadar daima mevcuttu ve trendleri yakaladı, fakat otomotiv sanayisi trendlere nazaran yaşıyor ve ölüyor. 1970’lerde ve 1980’lerin Station Wagonları, 1980’lerden 1990’lara kadar minivanlardı, o vakit herkes SUV’lardan şikâyet ediyordu.

Tekrar de sedanlar hayatta kaldı ve otomobil şirketleri onları daha alakalı ve değişik tutmak için çok çalışmak zorunda kaldıkça da gelişti. 2022, sedan için mükemmel bir yıl olacak üzere görünüyor, zira mevcut jenerasyonun birçok bir crossover satın almamayı sizlere sunabilir.

Hyundai Elantra N

Hyundai‘nin temel olarak BMW‘nin en âlâ ve en parlak mühendislerini ve dizayncılarını avlamaktan oluşturduğu bir grubu var.

Elantra olağanüstü bir otomobil, fakat hayatınızda gerçek bir heyecan istiyorsanız, N-rozetli performans versiyonu harikulade. 2.0 litrelik turbo şarjlı motorunun 276 beygir gücünü isteyeceksiniz. Bu motor 289 lb-ft tork ile destekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu