Oyun

2022’ye damga vuracak 5 PC oyunu!

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı’nın yeni kısmıyla karşınızdayız.

Bu kısımda 2022 yılına damga vurması beklenen 5 PC oyununu sizler için derledik. Malum yeni kuşak konsolların çıkmasıyla birlikte PC oyunlarındaki kalite örgüsü de artmış oldu.

Artık sağlam bir oyunu rahat bir biçimde oynamak için önemli manada güçlü bir bilgisayara gereksiniminiz var. Bilhassa de oyunlarda sunulan tüm teknolojilerden faydalanmak istiyorsanız, o vakit RTX dayanaklı bir canavara sahip olmanız çok da makul bir seçenek olacaktır.

Artık gelelim 2022 yılı içerisinde en çok beklenen 5 PC oyununa. Elbette oyun kelam konusu olduğunda herkesin farklı bir beklentisi olabilir. Bu noktada şahsî zevklerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Ama küresel ölçekte değerlendirdiğimiz vakit, öteki oyunlara kıyasla çok daha fazla kişi tarafından beklenen üretimler mevcut. Biz listemizde bu stil üretimlere yer verdik. Önümüzdeki süreçte vermeye de devam edeceğiz.

Şunu da taban not olarak belirtmek gerekiyor. Birtakım oyunlar için çıkış tarihi net bir halde açıklanmamış olsa da 2022 yılı işaret edilmişti. Hasebiyle bu oyunların çıkış tarihinde ufak gecikmeler yaşanabilir.

Hatta kimi oyunların çıkışı 2023’e de sarkabilir. Ama listede yer verdiğimiz üretimlerin hepsi için şu anda 2022 yılının işaret edildiğini belirtmemiz gerekiyor. Şimdiden düzgün seyirler.

2022’ye damga vuracak 5 PC oyunu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu