Teknoloji

2023 Yeni Kia Niro hakkında bilmeniz gereken her şey!

2023 Yeni Kia Niro resmen tanıtıldı. Ülkemizde birçok modeli bulunan Kia’nın bu modeli çevreci olarak dikkat çekiyor.

2023 Kia Niro, etraf dostu bir crossover olarak yalnızca birkaç ay evvel birinci resmi tanıtımı yaptı, lakin teknik özelliklerle ilgili bilgiler hudutlu kalmıştı. Artık Güney Koreli üretici, motor seçenekleri, güvenlik özellikleri ve kabin kiti dahil olmak üzere bu şık kompakt arabadan bekleyebileceğimiz her şeyin detaylarını yayınladı.

Kia, yeni kuşak Niro’nun, sürdürülebilirlik şuuruna sahip tüketicilerin karmaşık ve çeşitli muhtaçlıklarını karşılayabilmesi için sıfırdan inşa edildiğini onaylıyor. Evvelki modelle karşılaştırıldığında, crossover artık geliştirilmiş iç alan ve depolama imkanlarıyla daha büyük bir gövdeye sahip. Ayrıyeten genel bir minimalist his yaratmak için birinci sınıf ve etraf dostu gereçlerle bir ortaya getirilmiştir.

Crossover’ın dış kısmı, markanın birinci olarak 2019 HabiNiro konsepti tarafından önizlenen Tiger Face tasarım lisanının en son jenerasyonunu gösteriyor. Ön kısımda, çağdaş bir görünüm yaratmak için bir çift ‘kalp atışı’ dizaynlı gündüz sürüş farı bulunurken, esirgeyici plaka ve plastik kaplama, sağlam bir doğayı yansıtıyor.

Artta, kolay bir bagaj kapağı dizaynının yanına bir çift dikey LED stop lambası yerleştirilmiş. Bu, kalp atışı biçimindeki bir art reflektör ve şık fakat yetenekli bir görünümü korumak için entegre bir muhafaza plakasına sahip bir alt tampon ile tezat oluşturuyor. Crossover, C sütunları için altı kontrast renk tonu ve kaplama için üç seçeneğe sahip dokuz renk seçeneğine sahip olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu