Oyun

3 Aylık PlayStation Plus Üyeliğinde İndirim Yapıldı

PlayStation Plus servisi oyuncuların oyunları çevrimiçi oynamaları için kullanması zarurî bir servis. Aylık üyelik fiyatı da son periyotta önemli oranda artmış durumda. Lakin artık olağan kaidelerde fiyatı 100 TL olan 3 aylık paketin fiyatına %50 indirim yapıldı.

Böylece alacağınız planla birlikte Mayıs ayına kadar 50 TL’lik bir fiyata abonelik yapabilirsiniz. Oyunları çevrimiçi oynamanın yanı sıra sunulan ek avantajlara da erişim sağlayabilirsiniz. Sony tarafından promosyona ait eser ve hizmet bilgisi ise şöyle:


PlayStation Plus indirim

“Bu promosyon 1/2/2022 TSİ 10:00 (GMT) de başlar ve 13/2/2022 TSİ 23:59 (GMT) de sona erer. Tüm koşullar ve şartlara buradan bakın.

PlayStation Plus, üç ayda bir otomatik olarak alınan 100 TL fiyatında yinelenen fiyatın bulunduğu devam eden bir aboneliktir.

  •  Dünya çapındaki oyuncu topluluğuyla çevrim içi çok oyunculu oyun tecrübesi
  •  Her yıl ihtimamla seçilmiş aylık 24 oyun dahildir. Aboneliğiniz boyunca oynayabilirsiniz
  •  Oyun kayıtlarınız için 100 GB bulut depolama alanı

Abonelik kapsamında çevrim içi oyunun yanı sıra bulutta verilen 100 GB alan ile fiyatsız oyunlar öbür avantajlar olarak sıralanabilir. Örneğin sevdiğiniz bir oyunu oynarken yarıda kaldıysanız ve o oyunu silip tekrar yüklemeniz gerektiğinde kayıtlı oyun kaldığı yerden devam eder.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu