Mobil

A15 Çipli Yeni iPad Air İlkbahar’da Satışa Sunulabilir

Apple’ın A15 Bonic çipli yeni iPad Air modelinin ilkbahar aylarında satışa sunulacağı sav edildi. Aygıtın üçüncü jenerasyon iPhone SE ile birlikte duyurulabileceği de tezler ortasında. Mac Otakara’ya nazaran tablet, Center Stage takviyeli 12 megapiksel Ultra Geniş ön kamera, hücresel modeller için 5G ve Quad-LED True Tone flaş üzere altıncı kuşak iPad küçük ile benzeri özelliklere sahip olacak.

Raporlar, iPad Air’in tek lensli art kamera da dahil olmak üzere mevcut modelle birebir genel dizayna sahip olacağını söylüyor. Ekim 2020’de piyasaya sürülen mevcut iPad Air, ince çerçeveli 10,9 inç ekrana, Touch ID güç düğmesine ve Uzay Grisi, Gümüş, Yeşil, Gül Altın ve Gök Mavisi üzere renk seçenekleriyle birlikte bir USB-C temas noktasına sahip.

Bloomberg’den Mark Gurman’a nazaran, Apple’ın yılın birinci eser aktifliği muhtemelen her zamanki üzere Mart yahut Nisan aylarında gerçekleşecek, münasebetiyle yeni iPad Air ve iPhone SE modellerinin bu aktiflikte duyurulması mümkün.

Mac Otakara, dördüncü jenerasyon iPad Air’in bir USB-C temas noktasıyla donatılacağını ve en yeni 12.9 inç iPad Pro’nun bir küçük LED ekrana ahenk sağlamak için 0,5 mm daha kalın olacağını yanlışsız bir biçimde bildirmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu