Teknoloji

AirPods Pro 2 Fitness Takibi İçin Dahili Sensör İle Gelebilir

Apple tarafından Mart yahut Nisan aylarında yeni bir eser lansmanı aktifliğine konut sahipliği yapılması bekleniyor. Bu aktiflikte tanıtılması beklenilen eserlerden birisi de Apple AirPods Pro 2. Bloomberg‘den Mark Gurman ve Debby Wu ise AirPods Pro 2 kablosuz kulaklıkların  fitness takibi yetenekleri için hareket sensörler ile birlikte geleceğini sav etti.

İkinci jenerasyon AirPods Pro’nun kulaklıkların altına düşen gövdeleri ortadan kaldırarak yenilenmiş bir dizayna sahip olacağı düşünülüyor. Ek olarak eserin, faal gürültü iptali ve daha fazla uygunlaştırma üzere sesle ilgili gelişmiş fonksiyonlar getiren ve pil ömrünün artmasını sağlayan yükseltilmiş bir çip tarafından desteklenmesi bekleniyor. Kulaklıkların Apple Lossless Audio Codec’i (ALAC) destekleyebileceği ve bu olursa, kulaklıkların kayıpsız sesi destekleyen birinci TWS kulaklık olacağı da bilgiler ortasında.

AirPods Pro 2 şarj kutusunun ses yayma dayanağına sahip olabileceğine dair savlar da kelam konusu. Bu, şarj kutusu AirPods’lardan ayrılmışsa yahut kullanıcı tarafından yanlış yerleştirilmişse şarj kutusunun bulunmasına yardımcı olacak.

AirPods 2 Pro’nun 2022 yılının 4. çeyreğine kadar satın alınamayacağı söyleniyor. Bu da kablosuz kulaklıkların Ekim ve Aralık ayları ortasında satışa çıkabilecekleri manasına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu