Oyun

Apex Legends, Control Savaşlarını Başlatıyor

Respawn Entertainment, Apex Legends oyunu için birinci büyük ekip modunu getiriyor. Apex Legends için gelecek Control isimli mod 8 Şubat tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak ve 9’a 9 savaşlara sahne olacak.

Destiny’nin Control ve öbür oyunlardan alışık olduğumuz puanları tutma oynanışına sahip olacak modda iki kadrodaki 9 oyuncu üç bölgeyi ellerinde tutmaya çalışacaklar. Her oyuncu için sınırsız sayıda tekrar doğmanın mümkün olacağını da belirtelim.

Grubunuzun sahip olduğu her bölge, 1,250 puan sonuna kadar her saniye puan ekleyecek. Üç noktayı da ele geçirmeyi başarırsanız, bir zamanlayıcı sona erdiğinde bu puanlar size aitse, kazanmayı garanti eden bir lokavt başlatacaksınız. Diğer bir deyişle, orantısız bir eşleşme gereğinden fazla sürmeyecek.

Mod ayrıyeten oyuncuların muhakkak bir ömürde grup için ne kadar başarılı olurlarsa kademeler ortasında ilerleyebilecekleri bir derecelendirme sistemi sunuyor. Her düzey atladığınızda kesin yeteneğinizi kullanacaksınız. Respawn, uzun vadeli maksatlarla ilgilenenler için moda özel rozetler ve zorluklar vaat ediyor.

Görünüşte Mad Max’ten ilham alan, Avustralyalı bir savaş lordu olan Mad Maggie ise oyunun yeni karakteri olacak.

Control’ün Arena’lar üzere kalıcı olup olmayacağı ise şimdilik meçhul.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu