Mobil

Apple, iPhone kullanıcılarına özel bir müsabaka başlattı

Apple, iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max kullanıcıları için yeni bir ‘iPhone’da Shot’ makro müsabakası – bilibaşlattı. Apple iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max aygıtları ile çekilmiş en yeterli makro fotoğrafları yarış kapsamında kıymetlendirecek.

Shot on iPhone Challenge isimli makro fotoğrafçılık yarışı başlatıldı. Apple, 16 Şubat 2022 tarihine kadar iPhone 13 Pro yahut iPhone 13 Pro Max ile çekilmiş en uygun makro fotoğraflarını kıymetlendirecek. Kazananlar ise Nisan 2022’de açıklanacak.

Apple, iPhone kullanıcılarına özel bir müsabaka başlattı

iPhone 13 serisi şu ana kadarki iPhone aygıt serilerinde en gelişmiş kameraya sahip olmasıyla biliniyor. Bilhassa iPhone 13 Pro kamera konusunda savlı. Bu aygıtlara yeni eklenen makro modu sayesinde profesyonel gibisi fotoğraflar çekilebiliyor. O denli ki asgarî 2 santimetre netleme uzaklığıyla keskin, çarpıcı makro imgeler yakalanabiliyor.

Müsabakaya katılmak için iPhone 13 serisinden bir aygıta sahip olmanız gerekiyor. Ayrıyeten bir macro imaj yakalamanız ve bu manzarayı #ShotoniPhone ve #iPhonemacrochallenge hashtag’leriyle Instagram, Twitter yahut Weibo’da yayınlamanız ve manzara için hangi aygıtı kullandığınızı belirtmeniz gerekiyot.

İster Apple’ın Fotoğraflar uygulamasından ister üçüncü taraf yazılımdan olsun, düzenlenen fotoğraflar kabul edilecek. Kazananın fotoğrafları Apple tarafından, Instagram hesabında yayınlanabilir yahut hatta gerçek boyutuna getirilip dünyanın rastgele bir yerindeki bir Apple mağazasında sergilenebilir. Tekrar de para mükafatı yok, lakin muhtemelen bir isim kredisi alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu