Mobil

Apple Music fiyatsız deneme müddeti kimi ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple’ın yeni kullanıcılar için üç aylık fiyatsız denemesi, yıllardır uzun müddettir devam eden bir teklif olmuştur. Lakin, son vakitlerde Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere kimi ülkelerde bunu bir aya indirdi.

Apple Music fiyatsız deneme müddeti kimi ülkelerde üçten bir aya indirildi!

Apple Music fiyatsız deneme müddeti Cupertino (Kaliforniya şehri), ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere birtakım ülkelerde bir aya indirildi! Bu atılım, AirPods, HomePod küçük ve birtakım Beats eserleri üzere birtakım Apple aygıtlarının satın alınmasıyla hudutlu bir mühlet için verilen altı aylık hudutlu deneme programını etkilemez.

Aylık abonelik oranları da şimdi etkilenmemiş görünüyor. Ferdi bir Apple Music planı hala 9,99 ABD Doları (üniversite öğrencileri için 4,99 ABD Doları) ve 5 kişilik bir aile planı 14,99 ABD Dolarıdır. Ayda 4,99 ABD doları karşılığında ses ve Siri aracılığıyla kimi müzik kataloglarına uzamsal yahut kayıpsız ses olmadan hudutlu erişim sağlayan daha yeni Apple Music Voice Planı da var.

Sessiz sedasız uygulamaya konulan bu deneme indiriminin ne maksatla uygulandığından tam olarak emin değiliz. Fakat tahminen de Apple, müzik akışı pazar hissesinde titan olmaya devam eden Spotify ile Spotify ortasındaki muazzam boşluğu potansiyel olarak kapatmaya çalışmanın yollarını araştırıyordur. Sezgilere zıt üzere görünen yüzeyde olsa da, daha kısa bir genel deneme sistemi, Apple için üçüncü taraflar aracılığıyla farklı ve potansiyel olarak alımlı yan tekliflerle denemeler için yer açabilir, bir formda deneme programını Spotify’ınkine yaklaştırır.

Spotify’den kelam etmişken, Spotify ABD’de ve öteki birtakım ülkelerde, iki aylık hudutlu deneme kampanyaları yürütüyor ve Premium için PayPal üzerinden ödeme yapmak size üç ay fiyatsız sağlayabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu