Donanım

Apple’dan yeni yıla özel kulaklık tasarımı!

Apple tarafından satın alınan Beats bugün, Studio Buds TWS gürültü önleyici kulaklıkların özel Year of the Tiger sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Kulaklıklar 1.099 Yuan yahut 172 $ civarında fiyatlandırılıyorlar ve 1 Ocak’ta Çin’de piyasaya sürülecek.

Eser açıkça Çin Yeni Yılı’nı karşılamak için tasarlanmış. Kulaklıklar Çin takvimine nazaran Kaplan Yılı’na özel geliyor. “Kaplan Yılı’ndaki yeni sesi dinleyin” sloganına sahip tasarım hayli argümanlı. Bir kaplanı simgeleyen altın çizgilerle vurgulanan ana renk olarak gösterişli kırmızı ile tasarımı da temayı takip ediyor. Hem kasa hem de kulaklıklar birebir renk şemasına sahip ve son derece eşsiz görünümleri nedeniyle dikkat çekiyorlar.

Apple’dan yeni yıla özel kulaklık tasarımı!

Beats Studio Buds, bu yıl Haziran ayında kırmızı, siyah ve beyaz olarak piyasaya sürüldü. Powerbeats Pro’dan sonra şirketin sunduğu ikinci gerçek kablosuz kulaklıklar ve AirPods 2’den daha ucuz olmasına karşın ANC ve başka çeşitli hoşluklar sunuyorlar.

Kulaklıklardan gelen ses, Dolby Atmos ve uzamsal ses fonksiyonlarını destekleyen 8,2 mm çift elemanlı diyafram şoför üniteleri tarafından üretildi. Kulaklıklardaki “b” logosu ayrıyeten ANC ve şeffaf modlar ortasında geçiş yapmak için bir düğme vazifesi görüyor. Bağımsız pil ömrü 8 saat sürecek fakat şarj kutusu ile 24 saate kadar uzatılabilir.

Kulakiçi kulaklıklara, benzeri bir Tiger Makeover tasarımı almış öteki bir eser olan Apple AirTag katıldı. Özelliği, ön tarafına basılmış şirin küçük bir kaplan emojisi. Bu eser hudutlu sayıyla Japonya’da satılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu