Teknoloji

Arnold Schwarzenegger, BMW’nin Muhteşem Bowl Reklamında Zeus Olarak Başrolde!

Ünlü markaların yeni modellerini sergilediği Üstün Bowl yaklaşıyor. Alman araba üreticisi BMW, tanıtım için ünlü aktör Arnold Schwarzenegger ile anlaştı. Ayrıntılar bu haberimizde.

BMW, akülü elektrikli araçlarla kesimde çığır açmak istiyor. BMW i4 ve iX yalnızca bir başlangıç. Çok yakın bir gelecekte, üretime özel Concept XM SUV piyasaya sürülecek ve 2025’te büsbütün yeni bir MESKEN platformu piyasada olacak.

Artık Alman araba üreticisinin genel halk için taban hazırlamasının vakti geldi. Bunun için Amerika’nın en çok izlenen yıllık spor aktifliği olan Harika Bowl, eksiksiz bir seçim.

BMW, Arnold Schwarzenegger‘i, genel olarak Yunan mitinde yer alan şimşek ve hava denetiminin sahibi Zeus olarak oynatacak. Bunun için yaklaşmakta olan reklam sinemasına dair bir teaser fragmanı da yayınlandı. Silahı ne mi? Tabiki Şimşek. Birinci çeyrekte yayınlanacak 60 saniyelik reklamda, Yunan mitolojisine nazaran Zeus‘un karısı ve evlilik tanrıçası Hera’yı Salma Hayek Pinault canlandırıyor.

İşte o fragman;

30 saniyelik tanıtımda, Schwarzenegger/Zeus‘un başı çok net bir formda karışmış bir çalışandan macchiato kahve siparişini aldığı görülüyor. Geri kalanını 13 Şubat Oyun Günü‘nde göreceğiz. Bu, Schwarzenegger’in bir Alman araba üreticisi tarafından tanıtım maksadıyla birinci kere işe alınışı değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu