Teknoloji

ASUS, ROG RX Anahtarlar için PBT Doubleshot Tuş Başlığı Setini Duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG RX anahtarları için PBT Doubleshot Tuş Başlığı setini duyurdu. Övgü kazanan ROG RX Optik Mekanik Anahtarlar bu yeni set ile bir üst düzeye taşınıyor. ROG RX optik mekanik anahtarlara sahip klavyelerle uyumlu olan bu yeni tuş başlıkları, eşsiz bir his ve uzun ömürlü dayanıklılık için birinci sınıf polibütilen tereflatat (PBT) isimli termoplastik gereçten üretildi. Gelecekten ilham alan kusursuz ROG sembolleri ve her tuşta aydınlatma imkanı veren yarı saydam kaplama ile eşsiz bir görünüm elde ediliyor.

Sağlam bir yazı hissi ve uzun ömürlü dayanıklılık için yüksek kaliteli PBT materyaliyle üretilen bu birinci sınıf tuş başlıkları ayrıyeten yüzey aşınmasına ve parlamaya karşı son derece dirençli ve uzun mühlet yeni hissini koruyor.

Hassas çift döküm kalıp süreci sayesinde tuş başlıkları yarı saydam bir yapıya kavuşuyor. Kusursuz ROG sembolleri ve kesintisiz aydınlatma, ROG hissini sonuna kadar veren eşsiz bir estetik görünüm oluşturuyor.

ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Seti, ROG RX anahtarlara sahip tüm klavyelerle uyumlu. Pakette yer alan özel ROG tuş başlığı çıkarma aracıyla heyetim son derece kolay.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu