İnternet

‘Babamın Kemanı’ndan Birinci Fragman Geldi

Türkiye içeriklerini giderek genişletmeye devam eden Netflix, ocak ayında da yesyeni bir Netflix Türkiye yepyeni imaliyle karşımıza gelecek. Netflix’in yeni Türk imali sineması, “Babamın Kemanı” ismiyle çıkış yapacak. Platform, dram tipinde olacak yeni sinemasından birinci fragmanı da bugün yayımladı.

2022 yılının birinci Netflix Türkiye orjinal sineması olacak olan Babamın Kemanı, fragmanında sinemanın taşıyacağı duygusallığa odaklandı. Direktör koltuğunda Netflix’te yayımlanan ve Yılmaz Erdoğan’ın oyunundan uyarlanan “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?” sinemasının direktörü Andaç Hazedaroğlu’nun oturduğu sinemanın fragmanı şu haldeydi:

Babamın Kemanı fragmanı:

Babamın Kemanı sinemasının oyuncu takımında Engin Altan Düzyatan ve Belçim Bilgin’le birlikte Selim Erdoğan ve Yener Sezgin de yer alıyor. Sinema, başarılı bir keman virtüözü olan Mehmet’in daha evvel hiç görmediği 8 yaşındaki Hasret isimli yeğeni ile bağ kurmasını mevzu alıyor. Mehmet’in görüşmediği ağabeyi ölmek üzere olduğundan ağabeyi, kızı Özlem’i Mehmet’e emanet eder.

Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Babamın Kemanı, 21 Ocak 2022’de Netflix’te yayımlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu