Oyun

Batman: Arkham Collection, Nintendo Switch’e Geliyor Olabilir

GameSpot’un haberine göre Batman: Arkham Collection, bu yıl içerisinde Nintendo Switch için satışa sunulacak. Fransız perakendeci WTT, Batman: Arkham Collection’un 31 Ağustos’ta Nintendo Switch için 60 euro’luk fiyat etiketiyle satışa sunulacağını belirten bir listeye sahip. Warner Bros., şu vakte dek Nintendo’nun hibrit konsolu için oyunun çıkış yapacağını doğrulamadı.

Bununla birlikte Görüntü Games Chronicle, tıpkı perakendecinin resmi duyurusundan evvel Witcher 3: The Wild Hunt’ı da Nintendo Switch için listelediğini belirtti. Bu nedenle Batman: Arkham Collection sızıntısının gerçek olma ihtimali hayli yüksek. Lakin 31 Ağustos’un çarşamba gününe denk geldiğini düşünürsek, bunun yalnızca yer tutmak için seçilmiş bir tarih olabileceğini söyleyebiliriz.

Şayet bu sızıntı bilgi doğruysa, Batman: Arkham City’nin gelişmiş ve dokunmatik ekran dayanağı bulunan bir sürümünün Nintendo Wii U’nun çıkış oyunlarından biri olarak piyasaya sürülmesinden bu yana, bu oyunlardan rastgele bir birinci kere bir Nintendo konsolu için piyasaya sürülmüş olacak.

Batman: Arkham Collection, 2018 yılında PlayStation, Xbox ve PC için piyasaya sürülmüştü ve Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight oyunlarının yanı sıra, üç oyunun da çıkış tarihlerinden sonra sunulan tüm içeriklerini barındırıyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu