Oyun

Battlefield 2042 Fiyatsız Olabilir

Battlefield 2042, her ne kadar düzgün bir çıkış yapmış olsa da performans meseleleri, tecrübe puanı ilerlemesi ve mevcut içerik ölçüsü sebebiyle oyuncu sayısında azalma yaşıyor. Daldan Tom Henderson’ın belirttiğine nazaran Electronic Arts, oyunun performansı nedeniyle ziyadesiyle hayal kırıklığına uğradı ve bu nedenle Battlefield 2042’nin içerisine bir tıp fiyatsız oynama modelini entegre etmeyi düşünüyor.

GameSpot tarafından paylaşılan habere nazaran, Tom Henderson bu hususla ilgili olarak paylaştığı tweet’te, Electronics Arts’ın Battlefield 2042 ile ilgili tüm seçenekleri göz önünde bulundurduğunu ve bu seçenekler ortasında fiyatsız oynama modelinin de yer aldığını söz etti.

Bunların yanı sıra Battlefield 2042, 2021 yılının ABD’de en çok satan beşinci oyunu olmasına karşın, Electronic Arts’ın hala oyunun net satış sayıları ve faal oyuncu sayısı hakkında açıklama yapmamakta ısrarcı olduğunu belirtmekte yarar var.

Bununla birlikte bu hafta, oyunun 3.2 güncellemesi oyunculara sunuldu ve bu güncellemeyle birlikte, oyuncuların oyunun çıkışından beri talep ettikleri yenilenmiş bir puan tablosu kullanıcı arayüzü oyuna eklendi. Ayrıyeten Battlefield 2042 oyuncuları, şu sıralarda “Zombie Survival” isimli topluluk imali bir moda girebilir ve 27 Ocak’a kadar ölümsüz ordulara karşı savaşabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu