Oyun

Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri Ertelendi

DICE, pek de umduğunu bulamadığı Battlefield 2042 için yeni bir karar aldı. Stüdyo, hala istediği biçime sokamadığı Battlefield 2042 için içerik güncellemelerini ertelemeye karar vererek geliştirmelere odaklandıklarını duyurdu. Geliştirme grubunun kıdemli imalcisi Ryan McArthur, stüdyonun problemleri çözmek ve tecrübesi uygunlaştırmak için aldığı tedbirleri bir blog yazısı ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Oyuna gelecek bir sonraki güncelleme ile yine tasarlanmış bir puan tablosu sunulacak. Stüdyo ayrıyeten oyun içi sesli bağlantı takviyesi ve mesleğe genel bakış profil sayfası üzere uygulamak için de çalıştıklarını tabir ediyor. Kadro oyununu geliştirmek, ping sistemi iyileştirmeleri ve gayesi oynamak için daha güzel bir ödül sistemi de yapılacaklar listesinde yer alıyor. Oyuncuların favorisi Portal modu da ne kadar tecrübe verildiğine ait genişletilmiş araçlar, modlar ve ince ayarlar kazanacak. Son olarak özel bir grup, berbat sistemi yine işlemek için çalışıyor.

Bunlarla birlikte iyileştirmelere odaklanmanın devam etmesi nedeniyle, yeni bir operatör, yeni bir harita ve öteki içerikleri sunacak olan Battlefield 2042 Season One, Mart ayında gelmeyecek ve şimdilik yaz başı için bir lansman düşünülüyor.

DICE, Year 1 Pass’lere sahip Battlefield 2042 Gold ve Ultimate Edition sahiplerinin kaybını telafi etmek içinse özel bir kozmetik paket sunacak. Bu paket bir yakın dövüş silahı ve bir oyuncu kartının yanı sıra uzman, silah ve araç görünümlerini içerecek.

Öteki taraftan, Battlefield 2042’nin yalnızca Portal modunun fiyatsız olabileceğine dair de söylentiler mevcut.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu