Oyun

Blizzard, Yeni Bir Hayatta Kalma Oyunu Geliştiriyor

Blizzard, bilgisayar ve konsol platformları için yeni bir hayatta kalma oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Oyun stüdyosu bu projeyle ilgili olarak kimi konsept görseller paylaşmasının yanı sıra, oyunun orijinal bir cihanda geçtiğini de açıkladı. Ve şu anda stüdyonun yeni oyunuyla ilgili bildiğimiz şeyler bunlarla hudutlu.

Blizzard yeni oyunuyla ilgili olarak paylaştığı blog yazısında, “PC ve konsol için orijinal bir hayatta kalma oyununa konut sahipliği yapan yepisyeni bir kozmosa yanlışsız seyahate çıkıyoruz. Şimdi tanışmadığımız kahramanlar, anlatılmamış kıssalar ve yaşanmamış maceralarla dolu bir yer. Keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız bir mümkünlük alanı.” dedi.

GameSpot’un paylaştığı habere nazaran, bu duyuru, büyük ölçüde yeni proje için bir işe alım ilanı olarak fonksiyon görüyor. Blizzard kelam konusu oyun projesi için kısım dizayncısı, baş yazılım mühendisi ve kıdemli karakter sanatkarı üzere pek çok farklı konumda çalışan arıyor.

Blog yazısının devamında ise “Her kıssanın bir anlatıcıya gereksinimi vardır. Ve her dünyanın kuruculara gereksinimi vardır. Ya bu siz olsaydınız? Blizzard otuz yıldır dünya çapında milyonlarca oyuncu için cihanlar yaratıyor. Bu, seslerini ödünç vermeye, dinlemeye ve duyulmaya istekli geliştiricilerden oluşan farklı bir takım gerektiriyor. Bu bizim vazifemiz.” deniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu