Teknoloji

BMW’den yeni motor ve renk seçenekleri geliyor!

BMW kimi modelleri için yeni renk seçenekleri ve motor seçenekleri sunmaya başlıyor. Firma insanların gözüne güzel gelen renkleri sunmak istiyor.

BMW son vakitlerde, güncellenmiş Grand Tourer 8 Serisi’ni (yüksek performanslı M8 serisi dahil) ve X2 SUV‘nin özel bir sürüm modelini ortaya çıkararak âlâ bir çıkış yaptı.

Marka hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyor ve 2 Serisi Coupe, Active Tourer ve 4 Serisi Gran Coupe eser yelpazesini de destekleme kararı aldı.

2 Serisi Active Tourer, X3 ve X4 modellerinde Dur & Kalk özellikli Etkin Seyir Denetimi dahil isteğe bağlı şoför yardım sistemleri sunulacak. 4 Serisi Gran Coupe, i4, iX ve yüksek performanslı M5 Sedan, daha fazla renk seçeneği, döşeme seçeneği ve alaşım jantlar kazanacak.

BMW M modelleri, M Sport paketle birlikte performans kolunun 50. yıl dönümünü kutlamak için eşsiz BMW Motorsport amblemleriyle birlikte sunulacak. Ayrıyeten, tüm BMW iX türevleri, elektrikli SUV’nin akıllı telefon aracılığıyla hareket yapmasını sağlayan Profesyonel Park Asistanı alacak.

430i xDrive, 245 beygir gücündeki tıpkı 2.0 litrelik dört silindirli motoru kullanıyor. Sekiz ileri otomatik şanzımanla eşleştirilen bu araç, 6,1 saniyede 62 mil sürate ulaşabilir. Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde halihazırda mevcut olan daha kompakt 230i Coupe’ye takılan motorun birebiri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu