Teknoloji

Bu fiyata SUV kalmadı: Kia Stonic Ocak fiyatları bayram şekeri gibi!

Sıfır otomobil fiyatları gün geçtikçe daha da artıyor. Hele ki son devirlerin modası olan B-SUV fiyatları tabir yerindeyse el yakmaya başladı. En uygun fiyatlı olarak tabir edilen modeller bile artık bu klasmandan çıkmış durumda. Ama her şeye karşın piyasa kuralları göz önüne alındığında uygun kalmayı başaran otomobiller da var. Bunlardan bir tanesi de Kia Stonic. Firmanın B-SUV alanında piyasaya sürdüğü Stonic, şu anda Dacia Duster’dan bile daha ucuz.

Bu fiyata SUV kalmadı: Kia Stonic fiyat listesi

Kia Stonic baz donanım düzeyinde kullanıcılara 1.2 litrelik akaryakıtlı bir motor sunuyor. 84 beygir güç üretebilen bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Araç Cool olarak isimlendirilen bu donanım paketi ile birlikte şu anda 315.900 TL’den alıcı buluyor.

Kia Stonic şu anda gerçek bir fırsat aracı olarak duruyor. Zira model piyasada uygun fiyatlı olarak bilinen Dacia Duster’dan bile daha ucuz. Çünkü Dacia Duster ÖTV indirimi öncesinde 386.900 TL’lik bir fiyat etiketine sahipti. Natürel bunun başlangıç paketi için geçerli olduğunu da söylemekte yarar var.

Şayet siz de yerden yüksek bir otomobilim olsun lakin birebir vakitte piyasa kurallarına nazaran uygun fiyatlı olsun diyorsanız, Kia Stonic kıymetli bir alternatif olabilir. Dilerseniz artık lafı fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu