Donanım

Bu hava nemlendiriciler sudan ucuz!

Bu içeriğimizde en uygun fiyatlı hava nemlendiricleri sizler için listeledik. Fakat listemize göz atmadan evvel epey merak edilen hava nemlendirici nedir? Hava nemlendiriciler işe yarıyor mu? Hava nemlendiriciler ne işe fayda? üzere soruları yanıtlayalım.

Bilindiği üzere ortamdaki nem azaldığında kuru hava oluşuyor. Bilhassa de soğuk kış günlerinde meskenlerimizi ısıtmak için kullandığımız elektrikli ısıtıcılar, kaloriferler vb araçlar, içerideki nem oranını hayli azaltıyor.

Sıcak ve nemli havadan süratle kuru havaya geçiş burun örtü katmanında yer alan ve sıcağa bağlı olarak şişmiş olan damarlarda kanamaya yol açabiliyor. Bunun yanı sıra, kuru hava burundaki salgının yoğunlaşmasına neden olur, bu koyu salgı sinüs ağızlarını tıkayarak sinüs kaynaklı baş ağrısına yol açabilir.

Hava nemlendiriciler ise, bulundukları ortamdaki havanın nem oranını artırmaya yarayan aygıtlar olarak bize yarar sağlıyorlar. Hava nemlendiriciler, içerisinde bulunan suyu soğuk ya da sıcak olarak ayarlayabiliyor. Ayrıyeten birtakım hava nemlendirici aygıtların havadaki nem oranını artırırken makûs kokuları gidermek üzere özellikleri de bulunuyor. Sıhhatimiz açısından yarar sağlayan bu aygıtların bir birden fazla, ayrıyeten estetik imajları ile konutumuza de farklı bir hava katıyor.

Dilerseniz artık de en uygun fiyata sahip hava nemlendiricilerin yer aldığı listemize göz atalım.

İşte en uygun fiyatlı hava nemlendiriciler!

Ally Led Işıklı Ampül

Fiyat: 74,90 TL

Güç Tüketimi:
15 W

Su Tankı:
0.40 L

Tesir Alanı:
12 m²

Kochler Lattice

Fiyat: 75,90 TL

Su Çıkış Kapasitesi:
40 ml/sa

Su Tankı:
0.10 L

Premium Usb

Fiyat: 109,99 TL

Güç Tüketimi:
2 W

Su Çıkış Kapasitesi:
0.80 ml/sa

Gürültü Düzeyi:
36 dB(A)

Tesir Alanı:
15 m²

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu