Donanım

Bu robot süpürgeler sınıfının en iyisi! Tabi fiyatlar için tıpkı şeyi söyleyemeyeceğiz!

Günümüzde taşınabilir olarak yönetebileceğimiz aygıt sayısı her geçen gün artıyor. Bilhassa de konut aletleri bu manada, kullanım oranı en süratli artan aygıtlar ortasında yer alıyor.

Akıllı prizler, akıllı lambalar, akıllı TV’ler, robot süpürgeler, akıllı mutfak aletleri, akıllı termostatlar, akıllı beyaz eşyalar, akıllı kameralar üzere birbirinden kullanışlı akıllı mesken sistemleri bunlardan yalnızca kimileri. Pekala akıllı aygıtlarımız bize neler kazandırıyor? Yeni jenerasyon teknolojik konut aletlerinin hayatımıza girmesiyle, rahatlık ve konfor, güvenlik, uzaktan denetim, erişilebilirlik, tasarruf lakin en büyük yararımız ise, herkesin en çok istediği şey olan vakit oluyor.

Elbette bu içeriğimizde robot süpürgeleri ele alacağız. Robot süpürge alırken dikkat etmeniz gereken ögeler var. Avantajlarını ve dezavantajlarını bilmeniz gerekiyor. Örneğin; robot süpürge için uygun olup olmadığına karar vermek için konutunuzu inceleyin. Merdiven var mı, yerden kablo geçiyor mu, kanepe altlarınız dar mı vb üzere. Sonrasında bütçenize karar vermelisiniz. Robot süpürgeniz haritalama vb özel uygulamalara sahip mi? (Bu sayede konutunuzun yapısını hafızaya alarak, nereyi ne vakit temizleyeceğini daha güzel hesaplar), mop özelliği olup olmadığı, vakum gücünün kâfi olup olmadığı üzere birtakım özellikler.

Biz bu içeriğimizde alabileceğiniz en üstün özelliklere sahip robot süpürgeleri listeledik. Lakin modeller alabileceklerinizin en yeterlisi olduklarından, fiyatlarının da epeyce kıymetli olduğunu belirtelim.

İşte alabileceğiniz en âlâ robot süpürgeler!

Neato Robotics D10

Fiyat: 26.110,00 TL

Neato Robotics D10

Emiş Gücü Denetimi:
Taşınabilir Uygulama İle

Çalışma Mühleti:
300 dk

Aşılabilir Yükseklik:
20 mm

Wi-Fi:
Var

Haritalama :
Var

Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Otomatik Şarj:
Var

Islak Mop:
Yok

iRobot Roomba s9+

Fiyat: 24.999,00 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu