Mobil

Bu Xiaomi modelleri yok fiyatına satılıyor!

Bu haberimizde şu anda indirime girmiş olan Xiaomi modellerini mercek altına alıyor olacağız. İşte detaylar!

Döviz kurundaki yükseliş sonrasında teknolojik eserlerin fiyatları epey arttı. Buna akıllı telefon modelleri de dahil. Fakat hala vakit zaman hoş indirim fırsatları ortaya çıkıyor. Biz de bu indirim fırsatlarını sizler için bir ortaya getirmek istedik. Bu haberimizin konusu ise indirime giren Xiaomi akıllı telefon modelleri olacak.

Yılın son fırsatları burada: İndirime giren Xiaomi modelleri

Akıllı telefon başta olmak üzere daha pek çok bölümde faaliyet gösteren Xiaomi, uygun fiyatlı modelleri ile biliniyor. Fiyat/performans noktasında epeyce yeterli işler çıkartan ve bu sayede süratli bir yükseliş yaşayan marka, ülkemizde de hayli tanınan. Şayet siz de telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, Xiaomi birinci birkaç tercihinizden birisi olacaktır. Zira şayet Apple niyetiniz yoksa Android dünyasının en değerli isimlerinden biri haline gelen Xiaomi’yi tercih etmek pek de mantıksız olmayacaktır.

Pekala ancak hangi Xiaomi akıllı telefon modelleri indirime girdi? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki listeden bulabilirsiniz. Haydi hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. İşte yılın son fırsatları!

Xiaomi Mi 11 Lite 128 GB

Fiyatı: 7.119,55 ₺

POCO X3 Pro 256 GB

Fiyatı: 5.399,00 ₺

Xiaomi Redmi Note 10S 128 GB

Fiyatı: 4.229,06 ₺

Xiaomi Mi 10 256 GB

Fiyatı: 11.280,00 ₺

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu