Oyun

Call of Duty: Vanguard ve Warzone Dönem 2 Ertelendi

Call of Duty: Vanguard ve Warzone Pasific çeşitli yanlışların yanı sıra istikrar ve oynanış problemleri yaşıyor. Haliyle oyuncular da bu durumdan hiç de mutlu değil. Bundan ötürü Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone Dönem 2 için erteleme kararı alarak oyunun gereksinimlerine odaklanmayı hedeflemiş durumda.

Şirket bahisle ilgili web sitesi üzerinden yaptığı paylaşımda, bugüne kadar bir dizi güncelleme yaptıklarını fakat daha fazlasının yapılması gerektiğinin altını çiziyor. Bu nedenle, Warzone Pacific ve Vanguard genelinde 2. dönemin başlangıcını 14 Şubat’a ertelemeye karar verildiği tabir ediliyor. Böylelikle Vanguard, Warzone Pacific, Black Ops Cold War ve Çağdaş Warfare’deki oyuncuların tecrübesini uygunlaştırmak için oyun kararlılığını ve yanılgılarını düzeltmek için gereken vakit elde edilmiş olacak.

Call of Duty: Vanguard artık PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 platformlarında mevcut. Call of Duty Warzone ise PC, Xbox One ve PS4’te mevcutken Xbox Series X/S ve PS5’te geriye dönük uyumlulukla oynanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu