Mobil

Caviar Küresel, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition Modellerini Duyurdu

Apple hayranları için iPhone 13 Pro yahut iPhone 13 Pro Max’in 2007’de piyasaya sürülen orjinal iPhone’nun birtakım kesimlerini içeren yeni özel sürümleri satışa çıktı. Bu özel sürümlerden biri, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition. Steve Jobs Edition; daha küçük bir çentik, 120 Hz yenileme suratına sahip ProMotion ekran ve daha düzgün kameralar üzere iPhone 13’ün barındırdığı tüm özelliklere sahip olacak.

Bununla birlikte sıra dışı akıllı telefon tasarım markası olan Caviar Küresel, 2007 model iPhone’dan kimi silikon kesimlerini kopardı ve bunları, Steve Jobs Edition modelinin art kapağında bulunan şeffaf bir Apple logosunun içine yerleştirdi. Bu logo, özel sürümün art kapağına kazınmış bir şemayı andıran dizaynın ortasında yer alıyor ve büsbütün kozmetik bir dokunuştan ibaret. Ayrıyeten alt kısımda ise Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un imzasının lazerle oyulmuş bir kopyası mevcut.

CNET’in aktarmış olduğu habere nazaran Caviar Küresel, iPhone 13 Pro Steve Jobs Edition akıllı telefonlarından sırf 19 tane piyasaya sürecek. Bu akıllı telefonlardan Pro modelinin fiyatının 6.990 dolar, Pro Max modelinin fiyatının ise 7.530 dolar olduğunu belirtelim.

Bunların yanı sıra Caviar Global’in Steve Jobs eser serisinde, Jobs’un ünlü siyah balıkçı yaka kazaklarından modüller içerdiği tez edilen iPhone 13 Pro ve Pro Max modelleri de dahil olmak üzere öteki seçenekler de bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu