Oyun

CD Projekt Red, Bu Yıl Tek Oyunculu Bir Gwent Oyunu Çıkartacak

CD Projekt Red, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan yeni bir Gwent oyunu üzerinde çalışıyor. Gelen bilgilere nazaran Project Golden Nekker kod isimli oyun, sevilen kart oyununun tek oyunculu, bağımsız bir versiyonu olacak.

Polonyalı oyun şirketi, esasen birkaç yıl evvel The Witcher Tales: Thronebreaker isminde bir kart oyununu piyasaya sürmüştü. Fakat Gwent İrtibat Başkanı Paweł Burza, iki oyunun pek fazla benzerlik taşımayacağını argüman etti ve şunları söyledi:

“Bu öbür bir Witcher Tales değil, farklı bir şey. Rekabetçi çok oyunculu Gwent’i tercih eden oyuncular için büyüleyici bir tek oyunculu tecrübe sunmayı amaçlıyoruz.”

Bununla birlikte Burza, bu yeni tek oyunculu Gwent oyununun, hangi açılardan The Witcher Tales: Thronebreaker’dan farklı olacağını açık bir halde söz etmedi. Project Golden Nekker’dan Aralık 2021’de gerçekleşen bir Gwent yol haritası yayını sırasında kısaca bahsedildi ve birkaç konsept sanat çalışması gösterildi.

Bunlar dışında projeyle ilgili ayrıntılar hala son derece meçhul. Fakat oyunun bu yıl içerisinde çıkacağını göz önünde bulunduracak olursak, önümüzdeki aylarda oyunla ilgili daha fazla bilginin paylaşılacağı iddiasında bulunabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu