İnternet

Cem Yılmaz’dan ‘The Witcher’ Temalı Reklam [Video]

Yaklaşık iki hafta evvel Cem Yılmaz hayranlarını ve Netflix üyelerini sevindiren bir duyuru paylaşılmıştı. Cem Yılmaz’ın canlı olarak gerçekleştirdiği Diamond Seçkine Platinum Plus isimli stand-up gösterisinin Netflix’te yayımlanacağı açıklanmıştı. Bir fragmanla birlikte yapılan duyuruyla birlikte stand-up’tan bir kesime yer verilmişti.

31 Aralık’ta Netflix’e geleceği açıklanan Diamond Seçkine Platinum Plus gösterisi için bugün yeni bir görüntü daha yayımladı. Bu sefer şovdan rastgele bir iz taşımayan yeni görüntü, Cem Yılmaz’ın ezkaza The Witcher setine girmesini ve Geralt olarak giydirilmesini gösteriyordu. Yeni reklam sineması şu biçimdeydi:

Geralt kostümlü Cem Yılmaz:

Cem Yılmaz’ın yer aldığı yeni Diamond Seçkine Platinum Plus tanıtımı, toplumsal medyada karışık yansılarla karşılaştı. Kimi kullanıcılar yayımlanan görüntünün mizah manasında yeterli olmadığını savunurken kimisiyse görüntüyü epey beğendi. Doğal pek çok kişi de Cem Yılmaz’a kısa The Witcher macerası konusunda tavsiyeler verdi.

Cem Yılmaz, önümüzdeki devirde sırf Diamond Seçkine Platinum Plus gösterisi ile değil, G.O.R.A.’da karşımıza çıkardığı Erşan Kuneri karakterinin maceralarını anlatan bir Netflix dizisiyle de ekranlarımızda uzunluk gösterecek. Bunun yanı sıra Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Yahşi Batı’nın devamı olacağı düşünülen Galata Canavarı isimli sinemasını de duyurmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu