Sosyal Medya

Chloe Loughnan toplumsal medya paylaşımıyla olay oldu

Serdar Ortaç ile yaptığı evlilikle tanınan Chloe Loughnan toplumsal medyada gündeme oturdu. Chloe 2019 yılında ünlü müzikçiden boşanmıştı. Boşanmaları ile de gündeme oturan Chloe artık de paylaşımlarıyla gözleri üstüne çekti.

İrlandalı model Serdar Ortaç ile boşandıkları devirde verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Chloe Loughnan şimdilerde ise toplumsal medya sayfasından yaptığı tezli paylaşımlarla isminden ziyadesiyle kelam ettiriyor. Bir mühlet evvel daha yeterli görünmek için bir kaç operasyon geçiren Chloe dekolteli paylaşımlarıyla toplumsal medyaya damga vurdu. Göğüslerini yaptırdığını göstermek için kırmızı bustiyer ile pozlar veren Chloe’nin Instagram paylaşımı kısa müddette etkileşim oranında rekor kırdı.

Chloe Loughnan toplumsal medya paylaşımıyla olay oldu

Boşanma periyotlarında nafaka sorunları yaşayan çiftin ortası yeterlice bozulmuştu. O periyot Serdar Ortaç eski karısıyla ilgili “Yüzünü şeytan görsün” yorumunu yapmıştı. Chloe Loughnan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı bahadır paylaşımlarla gözleri üstüne çekiyor. Kimi takipçiler ise genç bayanın doğallığını bozduğunu belirttiler. İrlandalı model Chloe Loughnan, boşanmanın akabinde birinci sefer İstanbul’a geldi. Loughnan “Ailemle vakit geçirmeyi çok özlemişim. O mühlet zarfında koronavirüse yakalandım. Birinci kere kendimi bulmaya çalıştım. Tıpkı vakitte kocasız bir hayat başladı. Türkiye ikinci meskenim. 8 yılımı verdim bu ülkeye. Birinci evvel İstanbul’a âşık oldum. Arkadaşlarım burada ve herkesi çok özlemişim. Birinci geldiğim günün sabahı hayal üzereydi. Türkçem yetse daha neler derim” tabirlerini kullandı.

Siz bu paylaşımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ülkede konuşulacak daha farklı bahisler varken toplumsal medyada bu paylaşımların etkileşim alması hakkında yorumlarınız neler? Bize belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu