Oyun

Çok Oyunculu South Park Oyunu Geliştiriliyor

Daha evvel deneysel birinci şahıs oyunları geliştirmiş bağımsız bir stüdyo olan Question’ın yeni bir çok oyunculu South Park oyunu geliştirdiği ortaya çıktı. Question’ın projeyi “South Park dünyasında geçen yeni bir görüntü oyunu” olarak tanımlayan üst seviye dizayncı durumu için açtığı yeni bir iş ilanı bu haberin duyulmasını sağladı. Proje hakkında daha fazla ayrıntı içermeyen iş ilanında, başvuracak adaylarda “çok oyunculu kısım tasarımı” tecrübesi istendiği belirtiliyor.

Bu vakte kadar çok sayıda South Park oyunu piyasaya sürüldü, lakin evvelki South Park oyunlarının tümü, ya Obsidian Entertainment ve Ubisoft üzere büyük geliştiriciler ve yayıncılar tarafından ya da lisanslı oyun oluşturma uzmanları tarafından geliştirilmişti.

GamesRadar’ın haberine nazaran, Question’ın daha evvel hayata geçirdiği yalnızca iki oyun projesi var: The Magic Circle ve The Blackout Club. Fakat geliştirici stüdyonun mevcut takımında, hem South Park: The Stick of Truth hem de South Park: The Fractured But Whole’ın geliştirme sürecinde misyon almış şahıslar bulunuyor.

The Magic Circle, tek oyunculu bir varoluşsal güldürü hikayesiyken The Blackout Club ise bir dizi seslendirme sanatkarının canlı ve bazen de beklenmedik performanslarını içeren bir kıssaya sahip bir co-op endişe oyunu. Üstelik The Blackout Club’ın üç yıllık ana kıssa dizisi geçen ay sona erdi. Yani bu, Question’ın bir sonraki projesi üzerindeki çalışmaları büyütmeye başlaması için harika bir vakit.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu