Teknoloji

Cooler Master CMP 510 Piyasaya Sürülüyor

Cooler Master bugün, yüksek hava akışına ve pak kesim ARGB dizaynına sahip asimetrik bir hoşluk olan CMP 510 modelini piyasaya sürüyor.

Ön panelin geometrik kenarını çevreleyen mert, parlak bir ARGB şeridi ile süslenmiş CMP 510, katiyen görsel bir şölen. Cümbüşe ek olarak, fonksiyonelliğin yanı sıra şık, çağdaş estetik sağlamak için üç adet çift halkalı ARGB fan dahil edilmiştir.

CMP 510 yalnızca görsel olarak cazibeli bir kasa değildir, tıpkı vakitte soğutmaya da öncelik verir. Ön paneldeki geniş hava girişleri, sınırsız hava akışı sağlarken, gövde, toplamda altı adede kadar fanı barındırabilen geniş bir boşluk sağlar. Sıvı soğutma tercih edilirse, kasanın tasarımı, çeşitli yapı yerleşimlerine hitap etmek için radyatörlerin üst, ön yahut geriye monte edilmesi seçeneği sunar. Birlikte gelen PSU paneli, fazla güç kablolarını gizlemenin şık bir yolunu sunar ve çok taraflı PSU yönelimlerini destekleyen havalandırmalı bir dizayna sahiptir. 350 mm’ye kadar grafik kartı ve 161 mm işlemci soğutucu takviyesi, en çılgın oyun oturumlarında bile en yüksek performansı sağlar.

  • ARGB Çizgi – Ön panel dizaynının pak geometrisinde parlayan bir ARGB aydınlatma.
  • Filtrelenmiş Girişler – Ön panel, sisteme üstün hava akışı sağlamak için büyük ölçüde geniş, sınırsız bir giriş ızgarası ile yapılmıştır.
  • Çok İstikametli Soğutma Seçenekleri – Altı adede kadar fan dayanağı ve ön, üst ve art radyatör takviyesi, performanstan ödün verilmemesini sağlar.
  • Tam Siyah Kaplama ve PSU Kapağı – Büsbütün siyah bir art plan ve kabloları gizlemek için bir PSU kapağı ile sisteminizin öne çıkmasına müsaade verin.
  • Nefes Alabilir Güç Kaynağı Sınırı – PSU kapağı, güç kaynağı pozisyonunun üstünde havalandırılır; bu, faal olarak soğutulan ünitelerin, fan üstte yahut altta olacak formda kurulmasına ve ayrıyeten pasif olarak soğutulmuş güç kaynaklarının kurulmasına imkan tanır.
  • Yükseltme Seçenekleri- 350 mm’ye kadar grafik kartı, 161 mm işlemci soğutucusu ve birden fazla fan/radyatör pozisyonu takviyesi, oyunun bir adım önünde olmak için yükseltmeler için yer sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu