Teknoloji

Cooler Master, HAF 500 ve MasterBox TD300 Mesh Modellerini Piyasaya Sürüyor

Cooler Master bugün iki yeni kasayı piyasaya sürüyor. Ünlü HAF serisi, HAF 500 ile geri dönüyor. Kullanıcılara çok çeşitli estetik ve performans seçenekleri sunmak için MasterBox TD300 modeli de piyasaya sürüldü.

Efsanevi HAF serisi, bu yılın başlarında daha fazla modelin gelmesi beklenen HAF 500 ile güçlü bir geri dönüş yapıyor. HAF serisi için kimlik ve fonksiyon açısından kritik olan klasik çift 200 mm ARGB fanları ve büyük ağ girişlerini taşıyan HAF 500, performans, yapı tecrübesi ve görsel tasarım açısından daha büyük bir bedele sahiptir. Kasa, özel GPU soğutması için çeşitli GPU uzunluklarına ayarlanabilen ve farklı sistem nizamlarını barındıracak biçimde ayarlanabilen 120 mm Sickleflow fan ile yükseltilmiş olarak gelir. Ön panelinde yerleşik USB 3.2 Gen 2 Tip C takviyesi, daha yüksek data iletim verimliliği ve çok taraflılık sağlar. Gövde geniş bir boşluğa sahiptir ve yedi adet 120 mm fanı yahut çift 360 mm radyatörü barındırabilir, böylelikle yüksek ısı üreten sistemleri bile rahatlıkla denetim altında fiyat. Üst panel büsbütün çıkarılabilir; radyatörler ve fanlar, kullanıcı dostu bir yapı tecrübesi için harici olarak kurulabilir ve kasaya yine takılabilir.

Cooler Master’ın en çok satan TD serisi artık mATX sistemleri içinde mevcut. TD300 Mesh, görüntü oyunu severlerin sanatsal tarafını ortaya çıkarmak için tekrar tasarlanmış, ikonik geometrik elmas bölümlü ön panel dizaynına sahiptir. Radyatör ve fan kurulumları sırasında kolay erişim için üst paneli basitçe çıkarılabilir. Geniş ağ hava girişleri, süratli ve verimli soğutma için hava akışı üretirken, birlikte verilen Sickleflow fanlar, görüntülenen açıya nazaran dans ediyor ve değişiyormuş üzere görünen dağınık bir parıltı yayar.

HAF 500 performans odaklı tasarımı, bileşenlerinizi tüm yıl boyunca en uygun durumda fiyat. TD300 Mesh’in yiğit ve şık görünümü, ARGB konseyimi yapılan sistemleri parlatır. Ne aradığınız değerli değil, Cooler Master’ da sizin içinde bir şeyler vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu