Oyun

Crysis 4 Duyuruldu

Crysis 4 resmi olarak duyuruldu. Crytek bünyesinde geliştirilen Crysis serisinin yeni oyunuyla ilgili söylentiler devam ediyordu. Serinin birinci 3 oyunun akabinde gözler 4. oyuna çevrilmişti. Yıllarca süren sessizlik bugün bozuldu.

2007 yılında yayınlanan birinci oyunun akabinde devam kararı verilen Crysis serisiyle birlikte Crytek grubu, Mart 2011’de 2. oyunu tamamlamış ve Eletronic Arts tarafından tıpkı biçimde yayınlamıştı. Serinin son oyunu ise 2. oyuna takiben 2 yıl sonra hazır hâle getirildi. Crysis 3 PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için bundan yaklaşık 9 yıl evvel yayınlanmıştı. Daha yakın sürece baktığımızda 2021 yılında Crysis Remastered yayınlandı. Ardından Crysis Remastered Trilogy paketi duyuruldu.

Crytek China tarafından yapılan paylaşımda: “Yeni bir nano savaş alanı açan ‘Crysis 4’ projesi onaylandı! “@Crytek_Official’i takip edin, sizi en son gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.” denildi.

Yapılan bu paylaşımın akabinde ise resmi YouTube kanalından da birebir biçimde duyuru görüntüsü paylaşıldı. Görüntünün sonunda ise şu bildiri verildi: Seyahate katıl. Kahraman ol.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu