Oyun

Cyberpunk 2077 Yeni Kuşak Versiyonu Yakında Çıkabilir

Geliştirici CD Projekt Red, Microsoft ve Sony tarafından onaylanmamasına karşın, PlayStation Store’un data tabanının art ucuna eklenen bilgilerin tahlilinden elde edilen muteber sızıntı bilgileri paylaşmasıyla tanınan “PlayStation Game Size” isimli Twitter hesabı, Cyberpunk 2077’nin yeni jenerasyon sürümü için hazırlanmış üzere görünen bir kapak görseli paylaştı.

Bununla birlikte GamesRadar’ın aktardığı habere nazaran, PlayStation Game Size, oyunun yeni sürümünün şubat ayının ortası ya da mart ayının başında gelebileceğini söyledi. Her sızıntı bilgide olduğu üzere, bu sızıntı bilginin doğruluğundan da %100 emin olmak imkansız olsa da, şirketin 2022’nin başlarında oyunun yeni kuşak güncellemesinin hazır olacağını söylediğini göz önünde bulundurunca, bu tarih aralığı kulağa pek mantıklı geliyor.

Cyberpunk 2077 birinci olarak piyasaya sürüldüğünde, bilhassa PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında kusurlar ve performans sıkıntılarıyla doluydu. Bu da her ne kadar son derece yüksek satış sayılarına ulaşsa da, oyunun büyük bir oyuncu kesiti tarafından reaksiyon çekmesine neden oldu ve oyunu yıllardır sabırsızlıkla bekleyen oyuncularda büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Hatta oyunun sıkıntılı bir formda piyasa sürülmesi nedeniyle Sony oyunu PlayStation Store’dan kaldırdı ve Microsoft da oyunu satın alanlara iade hakkı tanıdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu