İnternet

Death on the Nile’in Çıkış Tarihi ve Fragmanı Paylaşıldı

Polisiye edebiyatının en kıymetli isimlerinden birisi olan Agatha Christie’nin bir romanı daha beyaz perdeye taşınıyor. Daha evvel Doğu Ekspresinde Cinayet romanından uyarlanan ve büyük ilgiyle karşılaşan sinemanın akabinde artık de bu sinemanın devam niteliğinde sayılan Death on the Nile, geç de olsa geliyor.

Death on the Nile, olağan kaidelerde geçtiğimiz yılın ekim ayında vizyona girecekti. Lakin sinema, kestirim edebileceğiniz üzere koronavirüs nedeniyle ertelendi. Birinci ertelemeyle birlikte toplamda 3 sefer ertelenen sinema için belirtilen son vizyon tarihi 17 Eylül 2021 idi. Ancak bu da gerçekleşmedi ve sinema yine ertelendi. Bugün de sinemadan yeni bir fragman paylaşıldı ve yeni vizyon tarihi açıklandı.

Death on the Nile’den yeni fragman geldi:

20th Century Studios tarafından paylaşılan yeni fragmanla birlikte sinemanın çıkış tarihi de duyuruldu. Sinema, 11 Şubat 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak. Sinema, dedektif Hercule Poirot’un Mısır yolundayken Nil Nehri’nde karşılaştığı gizemli bir cinayeti çözmesini husus alacak. Kendisinin bulunduğu ve cinayetin gerçekleştiği gemideki herkesinse muhtemel bir cinayet için bir sebebi bulunuyor.

Death on the Nile’in oyuncu takımı ziyadesiyle dolu durumda. Sinemanın takımında Kenneth Branagh’ın yanı sıra Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Letitia Wright, Annette Bening, Ali Fazal, Sophie Okonedo, Tom Bateman, Emma Mackey, Dawn French, Jennifer Saunders ve Russell Brand üzere epey ünlü isimler de yer alıyor.

Death on the Nile’den bir evvelki sinema olan Doğu Ekspresinde Cinayet, dünya çapında 350 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek büyük bir muvaffakiyet yakalamıştı. Doğu Ekspresinde Cinayet, dedektif Hercule Poirot’un 1930’lu yıllarda trende meydana gelen bir cinayeti aydınlatmasına odaklanıyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu