Oyun

Death Stranding Director’s Cut, 30 Mart’ta PC’ye Geliyor

Death Stranding Director’s Cut’ın birkaç hafta evvel duyurulan PC versiyonu, 30 Mart 2022’de hem Steam’de hem de Epic Games Store’da satışa sunulacak. Oyun, tek başına 39,99 dolardan satılacak, lakin orjinal oyunun sahiplerine 9,99 dolar karşılığında yükseltme imkanı da sunulacak. Ayrıyeten Death Stranding’in şu anda Steam Lunar İndirimi kapsamında %70 indirimle satıldığını ve indirim devrinin 3 Şubat’a kadar süreceğini de hatırlatalım.

PC Gamer’ın paylaştığı habere nazaran, Death Stranding Director’s Cut ile birlikte oyuna çok sayıda yeni özellik eklendi. Hatta bu özelliklerin kimileri o kadar çılgın ki, oyun tecrübesini bir epey değiştiriyor. Director’s Cut sürümünde oyun teknik açıdan da geliştirilmiş durumda. Daha yüksek kare suratlarına ulaşmayı mümkün kılan bu sürümle birlikte oyuna ultra geniş monitör dayanağı ve Intel’in yeni Xe Üstün Örnekleme (XeSS) grafik teknolojisi için dayanak de eklendi.

Tüm bunların yanı sıra Death Stranding Director’s Cut sürümü; Metal Gear’ı yansıtan çeşitli yan vazifeler, uçan çantalar üzere yeni ögeler ve oyuna eklenmesine mana veremediğimiz bir yarış pisti de dahil olmak üzere çok sayıda yeni içeriği oyuna dahil etti. Death Stranding Director’s Cut’ın PlayStation 5 sürümü 24 Eylül tarihinde satışa çıkarılmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu