Oyun

Death Stranding Director’s Cut PC Sürümü Duyuruldu

Kojima Productions üretimi Death Stranding birinci olarak PlayStation 4 versiyonundan yarım yıl sonra PC platformuna da geldi. Artık ise Director’s Cut da birebir rutini takip ediyor. Yayıncı 505 Games, keşif ve macera tecrübesinin geliştirilmiş sürümünün PC için de 2022 baharında geleceğini duyurdu. Pekala, Death Stranding Director’s Cut PC sürümü neler sunuyor?

Temel oyunda bulunan her şeyin yanı sıra, Director’s Cut’ta kargo fırlatıcı ve düşme hasarını önleyen botlar üzere yeni teslimat ekipmanları, yeni savaş hareketleri, yollar için yeni bir araç, yarış pistleri yapma yeteneği, daha fazla özelleştirme seçeneği ve daha fazlası yer alıyor.

Director’s Cut, Intel’in yeni makine tahsili tabanlı Xe Harika Sampling (XeSS) grafik teknolojisini de içerecek halde ayarlanmış durumda. Yani Intel ile bir iş birliği kelam konusu. 505 Games, Ocak ayı sonunda oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Death Stranding Director’s Cut, bu bahar Steam ve Epic Games Store platformlarına geliyor. Bu sürümün fiyatlandırması şimdi açıklanmadı lakin temel sürüm sahipleri için PlayStation tarafında olduğu üzere bir çeşit yükseltme seçeneği gelmesi mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu