Teknoloji

DJI Action 2, Manyetik Dizaynıyla Kolay Aksesuar Değişimine Müsaade Veriyor

DJI tarafından üretilmiş şimdiye kadarki en güçlü aksiyon kamerası Action 2, çok istikametli dizaynıyla kullanıcılarına aksiyondan daha fazlasını sunuyor. Kuvvetli şartların kamerası DJI Action 2, yenilikçi manyetik tasarımı sayesinde hayatı yakalarken aksesuarların zahmetsizce değişmesini sağlıyor. DJI Action 2 ile tabiat yürüyüşlerinden safarilere, yarış pistlerinden sörfe kadar her aktivitede kalıplar kırılıyor, sonlar kalkıyor. Dalış ile ilgilenen sualtı meraklılarından enduro ile ilgilenen motosiklet sevdalılarına kadar tüm şartlarda imaj almak isteyenlerin inançla kullanabileceği bir kamera Action 2…

Hafif alüminyum alaşımlı gövdesi, minimalist bir görünümü ile sağlam bir yapıya sahip olan DJI Action 2’nin yenilikçi manyetik kilitleme tasarımı, aksesuarları süratli ve inançlı bir halde değiştirmeye imkan tanıyor. Optimum performans ve hoşluk için merceğin biçimi ve açısı dikkatle düşünülerek tasarlanan Action 2, sezgisel özelliklerle dolu bir dünya sunuyor. Action 2 manyetik tasarımı ile kullanıcılar güçlü modüller ve aksesuarlar ortasında özgürce geçiş yapabiliyor. 4K/120fps çekim yapabilme özelliği ile daha evvel görülmemiş yüksekliklere ulaşabilen DJI Action 2, sahip olduğu varlıklı detaylarla şaşırtan derecede pürüzsüz imajlar kaydediyor. DJI Action 2, ultra geniş 155 ° FOV ile perspektifleri genişletip düzgünleştirilmiş alan derinliği elde etmeyi sağlarken, özel global olmayan lensi kenarları sertleştiriyor ve manzara bozulmasını azaltıyor.

DJI’ın en yeni yerleşik stabilizasyon algoritması HorizonSteady sayesinde Action 2, aksiyon ne kadar yırtıcı olursa olsun, çekim düzeyini koruyor ve go-karttan kır bisikletine kadar kamera sarsıntısını ve dönüşünü gerçek vakitli olarak algılıyor ve düzeltiyor. Ön Dokunmatik Ekran Modülü ile öz çekimlerde mükemmeller yaratan kamera, vloggerlar düşünülerek tasarlanan öne bakan OLED dokunmatik ekranı ve 4 mikrofonlu Matrix Stereo ile maceraları anlatırken görüntüler oluşturmaya ve net ses yakalamaya imkan tanıyor.

Action 2’nin aksesuar bağlanabilen manyetik yuvaları ile daha yaratıcı ve hudutları zorlayan çekimler yapılabiliyor. Güç Modülü ile Action 2 bağlandığında bir microSD kart yuvası kazanıyor ve 180 dakikaya kadar çekim yapılabiliyor, böylelikle hiçbir anı kaçırmadan çekim yapıp anıları biriktirmek daha keyifli hale geliyor. Bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunan Action 2 ile küme selfieleri ve sabit görüntüler Uzaktan Kumandalı Uzatma Çubuğu ile çekilebiliyor. Harika olanı yakalarken anda kalmanızı sağlayan Action 2, Manyetik Kordon ve Manyetik Baş Bandı ile giyilebilir teknoloji rahatlığı sunuyor. Göğüse yahut başa rahatça takabiliyorken eller özgür bırakabiliyor ve FPV dronlara entegre edilebiliyor.

DJI’ın Türkiye’deki tek resmi distribütörü olan Karfo Karacasulu’nun muvaffakiyet öyküsü 1954 yılında fotoğraf makinesi, baskı kağıdı, sinema, baskı kimyasalları, baskı ekipmanları üzere fotoğraf gereçlerinin Hanimex Vivitar, Agfa, Kodak ve Fuji üzere firmalardan ithalatı ve dağıtımı ile başladı. Nikon, Lexar, Polaroid, FeiyuTech, Phottix markalarının da distribütörlüğünü alan Karfo Karacasulu, DJI’ın Türkiye’de tek yetkili distribitörü olarak görüntüleme bölümünün büyümesine takviye oluyor. DJI, drone kesimi başta olmak üzere aksiyon kameralar, el gimbalları, kodlanabilir robotlar olmak üzere imaj teknolojilerinde dünya liderliğini koruyor… Çin menşeili bir şirket olan ve küresel pazarda yaklaşık yüzde 80 pazar hissesine ulaşan DJI, dünyanın dört yanında teknoloji severlere ulaşıyor. 2020 itibariyle ABD İç İşleri Bakanlığı’nda bulunan insansız hava araçlarının yüzde 77’sini tedarik eden DJI, insansız hava araçları eserleriyle koronavirüs salgınıyla uğraş kapsamında birçok ülke tarafından tercih ediliyor. Termal kameralar ateş ölçümü yaparken, yerleşik ses sistemleriyle maske kullanımı konusunda ihtarlar yapılıyor. Amerika, Avrupa ve Asya başta olmak üzere tüm dünyaya ihtilal niteliğindeki eserler ve tahliller sunan marka; sinema imali, inşaat, kontrol, acil müdahale, tarım, müdafaa ve başka birçok bölümdeki uygulamalar için geliştirdiği işlevsel eserleriyle 100’den fazla ülkede kullanıcılarıyla buluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu