İnternet

Doctor Who’nun Yılbaşı Özel Kısmından Fragman Geldi

Yurt dışında ‘bayram sezonu’ olarak isimlendirilen kasım ve aralık ayları, barındırdığı bayram ve özel günlere özel birçok eğlenceyi beraberinde getiriyor. Dizi severlerin bu periyotta en sevdikleri şeylerden biri, sevdikleri dizilerin bayram özel kısımlarını izlemek. Cadılar Bayramı, Şükran Bayramı, Noel geride kaldı. Yeni yıla girerken izlenecek dizilerden biri de bugün yayınlanan bir fragmanla belirli oldu.

Doctor Who’nun ‘Eve of the Daleks’ isimli yeni yılbaşı özel kısmının fragmanı bugün yayınlandı. Jodie Whittaker’ın oynadığı 13. tabip ve arkadaşlarının 2022 yılına süratli bir giriş yapacağı aksiyon dolu kısım, 1 Ocak 2022 tarihinde BBC One’da yayınlanacak.

Doctor Who: Meskene of the Daleks fragmanı:

Yılbaşında yayınlanacak ‘Eve of the Daleks’, vakit döngüsü odaklı bahsiyle tam bir bilim-kurgu klasiği olacak. Yılbaşı temalı kısım birebir vakitte Jodie Whittaker’ın seriye veda edeceği son 3 kısımdan birincisi olacak. Baharda yayınlanacak ikinci kısımdan sonra sonbaharda yayınlanacak üçüncü kısımla Whittaker, BBC’nin 100. yılı kutlamalarıyla diziden ayrılacak.

‘Eve of the Daleks’ kısmında Whittaker’a konuk oyuncu olarak Aisling Bea, Adjani Salmon, ve Pauline McLynn eşlik edecek. Ayrıyeten dizinin şu anki sorumlusu Chris Chibnall’un yanı sıra 2005’te Doctor Who’nun ‘yeni dönem’ini başlatan Russell T. Davies de dizinin 60. yıldönümü nedeniyle 2023 döneminde diziye dönüş yapacak. Lakin Davies’in açıklamalarına nazaran yeni hekimin kim olacağı şimdi aşikâr değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu