Oyun

Dying Light 2, 4 Bireye Kadar Birlikte Oynanabilecek

Techland, Dying Light 2’nin çıkışından evvelki son Dying 2 Know yayınında, birinci oyunun hayranlarının çok sevdikleri co-op oyun özelliğinin ikinci oyunda da yer alacağını açıkladı. Dying Light 2, birebir birinci oyundaki üzere dört bireye kadar birlikte oynanabilen bir co-op özelliğine sahip olacak. Hatta Dying 2 Know yayını sırasında, oyundaki co-op özelliğini gösteren bir oynanış görüntüsü da paylaşıldı.

Birebir vakitte bu yayında, oyunun hem yeni jenerasyon hem de eski jenerasyon konsollarda nasıl göründüğüne ve performans gösterdiğine dair oynanış görüntüleri da yayımlandı. GamesRadar’ın haberine göre geliştirici stüdyo, ilerleyen günlerde sunuma sığdırabileceğinden daha fazla konsol karşılaştırması göstermeyi planlıyor. Böylelikle manzaralara ve performansa nazaran nerede oynamak istediğinize karar vermek için oyuncuların ellerinde çokça bilgi olacak.

Bunların yanı sıra Dying 2 Know yayınında Dying Light 2’nin dünyasına ve yaklaşık olarak 20 saat süreceği açıklanan ana öyküsüne genişletilmiş bir bakış sunan yeni bir fragman da paylaşıldı. Her ne kadar oyunun ana öyküsü yaklaşık 20 saat uzunluğunda olsa da, Techland tarafından oyunu büsbütün bitirmenin yaklaşık olarak 500 saat süreceği açıklandı.

Dying Light 2’nin geliştiricisi Techland, geçtiğimiz günlerde oyundaki ana karakterimiz Aiden’ın sahip olacağı yetenek ağacını gösteren bir görüntü da paylaşmıştı. Son olarak oyunun 4 Şubat’ta çıkacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu