Oyun

Dying Light 2 Ana Kıssası 20 Saat Sürecek

Birkaç gün evvel Dying Light’ın resmi Twitter hesabından, Dying Light 2 oyununu büsbütün bitirmenin 500 saat süreceğini belirten bir tweet atılmıştı. Bu tweet, oyuncular ortasında pek çok spekülasyona neden oldu ve oyunun geliştiricisi Techland da bu duruma bir açıklık getirmek için yeni tweet paylaştı.

Paylaşılan yeni tweet’te oyunun ana öyküsünün ne kadar süreceği ve yan misyonlarla birlikte ana kıssayı bitirmenin ne kadar süreceği bilgisi paylaşıldı. Techland’ın açıklamasına nazaran, oyunun ana öyküsü, 20 saat uzunluğunda olacak. Bununla birlikte oyundaki tüm yan vazifeleri bitirmek ise 60 saat sürecek.

Bunların yanı sıra Techland, oyunu büsbütün bitirmek için gereken müddetin 500 saat olduğuna dair paylaştığı bilgiye de açıklık getirdi. Techland yeni tweet’inde, ana kıssa ve bütün yan vazifeleri tamamlamanın yanı sıra, oyundaki tüm tercihleri ve sonları görmek, haritayı büsbütün keşfetmek, tüm diyalog seçeneklerine göz atmak ve bütün toplanabilir ögeleri toplamak için gereken toplam müddetin 500 saat olduğunu tabir etti.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Dying Light 2 oyunundaki ana karakterimiz Aiden’ın sahip olacağı yetenek ağacını gösteren bir görüntünün da paylaşıldığını hatırlatalım. Bununla birlikte oyunun sistem ihtiyaçlarına ise buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu