Oyun

Dying Light 2, En Az 5 Yıl Boyunca İçerik Güncellemesi Alacak

Oyun geliştiricisi Techland, Dying Light 2 için piyasaya sürüldükten sonraki birinci beş aylık yol haritasını gösteren ve önümüzdeki beş yıllık planları kabataslak bir halde gözler önüne seren bir paylaşım yaptı.

Dying Light 2 için planlanan çıkış sonrası içerik güncellemelerinin birincisi, Şubat ayı içerisinde yayımlanacak olan ve oyundaki kümelerden ilham alınarak tasarlanan kimi kıyafetleri içeren bir dizi fiyatsız DLC olacak.

Mart ayı içerisinde oyuna bir dizi meydan okuma eklenecek. Nisan ayında “Mutasyona Uğramış Enfekte” ismi altında kimi etkinlikler başlayacak. Mayıs ayı içerisinde ikinci bir meydan okuma serisi oyuna eklenecek.

Nihayet Haziran ayında ise oyunun birinci öykü DLC’si oyuncuların beğenisine sunulacak. Bununla birlikte Techland’in yaptığı paylaşımda, oyun için ikinci bir kıssa DLC’sinin daha planlandığı görülüyor. Fakat ikinci öykü DLC’sinin ne vakit çıkarılacağına dair bir bilgi paylaşılmamış. Ayrıyeten kestirim edebileceğiniz üzere, öykü DLC’lerinin fiyatlı olacaklarını olacaklarını da belirtelim.

Dying Light 2 için beş yıldan uzun bir müddet içerik takviyesi sağlanacağının belirtildiği bu paylaşımda, bu vakit dilimi içerisinde oyuna yeni silahlar, düşmanlar, kıssalar, etkinlikler ve fiyatsız ve fiyatlı DLC’lerden meydana gelen çok sayıda içeriğin ekleneceği söz ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu