Oyun

Elden Ring Ana Vazife Müddeti Açıklandı

From Software, uzun vakittir beklenen Elden Ring oyunun geliştirme sürecini tamamladığını ve onay için bir ana sürümün sunulduğunu doğruladı. Lakin geliştirici grup, şu anda çeşitli güncellemeleri ve optimizasyonları içerecek olan bir birinci gün yaması üzerinde çalıştıkları için iş büsbütün bitmiş sayılmaz.

GameSpot’un haberine nazaran, Elden Ring’in geliştirme sürecinin tamamlandığı Taipei Game Show sırasında doğrulandı. Bununla birlikte bu aktiflikte, Elden Ring’in ana misyon serisini bitirmenin ne kadar süreceği de paylaşıldı. Üretimci Yasuhiro Kitao, oyun müddetinin bir dizi faktöre bağlı olarak değişeceğini belirtmekle birlikte, ana vazife serisinin yaklaşık olarak 30 saat süreceğini tabir etti.

Üretimci Yasuhiro Kitao oyun müddeti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu, oyuncuya nazaran kıymetli ölçüde farklılık gösterecektir. Lakin geliştirme sırasında belirlenen gayeler açısından fikir, ana rotanın yaklaşık olarak 30 saat içinde tamamlanabilmesi gerektiğidir. Oyun bir bütün olarak epeyce büyük ve onlarca saat daha oynanabilirlik içeriyor, lakin yalnızca ana rotadan bahsediyorsak, bundan daha uzun sürmemeli.” dedi.

Birkaç hafta evvel karakter oluşturma ekranı sızdırılan Elden Ring’in birinci gün yamasına gelince, From Software, ağ testinden gelen geri bildirimlere dayalı güncellemeler ve optimizasyonlar dışında yamaya nelerin dahil edildiğine dair detayları açıklamadı.

Elden Ring, 25 Şubat’ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu