Oyun

Elden Ring Karakter Oluşturma Ekranı Sızdırıldı

Geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleştirilen Elden Ring ağ testi sırasında, oyuncuların evvelden tasarlanmış beş karakterden birini seçerek oyunu oynamalarına müsaade verilmişti ve bu nedenle oyunun karakter oluşturma ekranının nasıl göründüğüne ve karakter oluşturma konusunda oyuncuya ne kadar özgürlük sunulduğuna dair rastgele bir fikrimiz yoktu. Lakin “ER-SA” isimli YouTube kanalı, bir biçimde oyunun karakter oluşturma ekranına erişmeyi başardı ve bunun görüntüsünü paylaştı.

Bu sızdırılan karakter oluşturma ekranında, maalesef (akıl, zeka, dayanıklılık ve güç üzere karakter özellikleri haricinde) menüdeki yazıların ve seçeneklerin neredeyse hiçbiri gözükmüyor. Lakin tekrar de bu görüntüde, karakter oluşturma seçeneklerinin son derece ayrıntılı olduğu görülebiliyor. Görüntüde gördüğümüz kadarıyla, evvelki Soulsborne oyunlarında da olduğu üzere, ortalarından seçim yapabileceğiniz 10 farklı sınıf mevcut.

Oyunun karakter oluşturma menüsünde, görünüşünüzü özelleştirmek için çok sayıda kaydırmalı seçenek mevcut ve görüntünün açıklamasında da belirtildiği üzere, tüm çeşitli seçenekler sayesinde kolay bir halde göze beğenilen gelen bir karakter oluşturmak mümkün. Lakin alışılmış ki ER-SA takımı paylaştıkları görüntüde tüm bu karakter oluşturma seçeneklerinin sonlarını zorlayarak son derece tuhaf görünümlü karakterler de oluşturabileceğinizi göstermeyi ihmal etmemiş.

25 Şubat’ta çıkış yapacak olan Elden Ring, PC’de azamî 60 FPS kare suratını destekleyecek ve bunun yanı sıra 4K çözünürlük ve HDR takviyesine de sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu