Oyun

Epic Games fiyatsız oyununu duyurdu!

Epic Games bir yıldan uzun bir müddettir fiyatsız oyunlar sunmaya devam ediyor. Yılbaşına kadar 15 oyunu fiyatsız olarak sunan şirket bu kapsamda bugünün fiyatsız oyununu duyurdu. Yılbaşı armağanı kapsamında Epic, 31 Aralık’a kadar 15 gün boyunca her gün 1 oyun dağıtacak.

28 Aralık günü için açıklanan fiyatsız oyun ise Mages of Mystralia oldu. Mages of Mystralia ,Kanadalı stüdyo Boelys Games tarafından geliştirilen bir oyun. Aksiyon ve macera sevenlerin ilgisini çekecek olan oyun artık fiyatsız olarak indirilebilir. Oyun birinci olarak 2017’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için ve2019’da Nintendo Switch için piyasaya sürülmüştü.

Epic Games bu haftanın fiyatsız oyununu duyurdu!

Oyun Epic Games‘in resmi websitesinde “Büyü dünyasında zihnin senin en büyük silahın. Düşmanlarınla savaşmak için farklı büyüleri öğren ve kendi büyülerini tasarla, sinsi topraklarda yolunu bul ve Mystralia krallığında geçmişin yanlışlarını düzelt.” sözleri ile karşımıza çıkıyor.

Sistem ihtiyaçlarına gelecek olursak, işletim sistemi olarak Windows 7 64 bit, işlemci en az Intel Core i5 2300 yahut eş pahası, bellek 4 GB RAM, depolama 8 GB, DirectX 11, ekran kartı GeForce GTX 560 Ti yahut eş bedeli olmalı. Desteklenen lisanlar ise İngilizce, Kolaylaştırılmış Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Macarca, Korece, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya) olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu