Oyun

Epic Games sevilen oyununu fiyatsız yaptı

Epic Games Store her hafta fiyatsız oyun sunma kampanyasına devam ediyor. Yeni yıla özel 15 oyunu fiyatsız sunan şirket artık haftalık olarak yeni oyunlar sunmaya devam ediyor. Şirket artık de 77 TL bedelinde fiyatsız bir oyun ile gündemde. Epic Games bu sefer 77 TL bedelindeki Daemon X Machina oyununu fiyatsız yaptı.

Oyun Epic Games’in resmi websitesinde “Savaş alanına güzel geldin.” Sen, Moonfall felaketinin akabinde ortaya çıkan yeni bir insan tipi olan bir Outer’sın. Orbital tertibin bir paralı askeri olarak, insan yaratıcılarına karşı isyan eden yozlaşmış Yapay Zekâlardan oluşan Immortal’lara karşı insanlığın hayatta kalması için verilen umutsuz bir savaşta cephede yer alıyorsun. Arsenal olarak bilinen büsbütün özelleştirilebilir mech’i sürerek senin üzere başka paralı askerlerle bir ortaya gelmeli ve Immortal’ları alt etmek için vazifeleri tamamlamalısın. Lakin dikkatli ol, paralı askerlerin dâhil olduğu bir savaşta bugün dostun olan yarın düşmanın olabilir.” sözleri ile sunuluyor. Kenichiro Tsukuda ve mech dizaynında çığır açan Shoji Kawamori’nin vizyoner akıllarının bir eseri olan yeni jenerasyon yüksek tempolu bir mech aksiyon savaş oyunu.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Savaş alanı boyunca uç ve yozlaşmış makinelere ve dev Colossal Immortal’lara karşı verilen şiddetli, tehlikeli mech savaşlarına katıl.
İstediğin özelliklere uyan çeşitli silahlarla ve kesimlerle Arsenal mech’ini büsbütün özelleştir.
Alt ettiğin düşmanlardan savaş alanında uçarken kullanabileceğin kesimler ve silahlar toplamak için onları yağmala.
Çeşitli kozmetik seçenekleri ile oyuncu avatarını özelleştir. Bıçak altına yat ve insan görünümünden feragat ederek yeni yetenekler öğrenmek için geniş vücut modifikasyonları uygula.
Çevrim içi Eşli Modda (Co-op Mode) kısım sonu düşmanlarını yok etmek için oyuncularla grup kur ya da Immortal üslerinin pozisyonunu belirlemek ve güçlü donanımlar açmak için Keşif Misyonlarına (Exploration Missions) çık.
1 vs. 1 ya da 2 vs. 2 Versus Mod’larda öbür oyuncularla dövüş ve en yeterli paralı asker olmak için liderlik tablosunda yüksel.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu